Zadzwoń teraz:

661 688 732

LightSheer Desire

Stworzony przez firmę Lumenis, system LightSheer Desire, jest kolejnym z serii legendarnych laserów diodowych LightSheer, przeznaczonych do trwałego i bardzo skutecznego usuwania owłosienia. System ten gwarantuje wykonanie zabiegów trwałej depilacji o nieporównywalnej do innych systemów, wysokiej skuteczności i bezpiecznych dla wszystkich typów skóry.

Oferujemy Państwu laser, wyprodukowany w 2015 roku, wraz z najbardziej znaną, wszechstronną i cenioną głowicą ET, o wielkości pola zabiegowego 9×9 mm. Zapewnia ona skuteczną i precyzyjną depilację, jednocześnie gwarantując wysoki komfort zabiegu dla pacjenta. Głowica wyposażona jest w unikalną technologię ChillTip – kontaktowe chłodzenie, które jest własnością patentową firmy. Temperatura szafirowej końcówki przez cały czas utrzymywana jest na stałym poziomie 2oC. Takie rozwiązanie chroni skórę, powoduje relaksację termiczną powierzchni poddanej zabiegowi sprawiając, że jest on praktycznie bezbolesny. Dzięki tej technologii, ryzyko wystąpienia powikłań, przy zastosowaniu tak wysokich energii, zostało zminimalizowane do wartości poniżej 0,1%.

LightSheer Desire posiada certyfikat FDA – certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Amerykański Urząd Federalny ds. Żywności i Leków). Jest to dokument respektowany na całym świecie, który gwarantuje wysoką jakość systemu Lightsheer, potwierdzając, że jest on jednym z najskuteczniejszych systemów do trwałej depilacji.